Menu

Stylizacja elegancka: klasyka z błyskiem.

Lipiec 26, 2014 - moda
Stylizacja elegancka: klasyka z błyskiem.

Śnieżna bluzka oraz czarna spódnica to zestaw kojarzony raczej klasycznie, ale nie musi tak być. Stylizacja elegancka w duchu uczniowskiego mundurka nabiera dojrzałego charakteru dzięki szykownym tkaninom i dodatkom.
W takim zestawie biała bluzka zachowuje ponadczasowy, dopasowany wzór dodatkowo jest zapinana na pętelkę, bo skrzydełka kołnierza nie są typowo wygięte, lecz nieskomplikowane oraz postawione, co natychmiast dodaje koszuli elegancji. Stylizacja wyrafinowana została podkręcona skórzaną, ołówkową spódnicą, która zastępuje popularny model z tkaniny. Takowa tkanina daje jej trochę awangardowego stylu oraz udowadnia, iż zakładająca ją panna jest pewna swojej wartości.
Stylizacja elegancka nie byłaby pełna bez czółenek na szpilce. My proponujemy połyskujące, srebrne buciki o topowym, głęboko wyciętym kroju i z geometrycznym, szpiczastym czubkiem okrywającym stopę na skos. Oryginalne buty nadają styl innym dodatkom. Szyję zdobi wyrafinowany naszyjnik na wisiorku, który ozdabia wiele łączonych ze sobą błyskotek. Połyskujące ozdoby dostrzegalne zza połów koszuli nie popsują stylizacji, lecz zwrócą uwagę. Na przegub ręki proponujemy lekki, srebrny zegarek na bransolecie ozdobionej przez szkiełka znajdujące się przy kopercie. Puzderkowa torebką w stylizacji color-blocking łączy czerń z szarością i można ją nosić w dłoni lub na pasku.
flower-power-297x246
Ogólnie elementy eleganckiej stylizacji łącznie z linkami do sklepów znajdują się w galerii – kliknięcie w nazwę konkretnej rzeczy przenosi na stronę towaru.
tekst dostepny na stronie torebki damskie