Menu

Bicze wodne i hydroterapia na potencję- 1 czesc

Styczeń 7, 2015 - problemy z potencją
Bicze wodne i hydroterapia na potencję- 1 czesc

avatar_129_page

Dużo mężczyzn ma problemy z erekcją. Wielu z nich nie wie, że łatwo sobie pomóc prostymi niemedycznymi sposobami bez brania tabletek.
Jeżeli stosujemy niemedyczne sposoby na podniesienie potencji, od masowania podbrzusza, poprzez dietę oraz akupresurę – masaż i ucisk miejsc odpowiedzialnych za seks i potencję, to skutki są odpowiednie tylko, kiedy robimy to regularnie i przez kilkanaście tygodni.
Dziś coraz większa liczba seksuologów, na podstawie przeprowadzonych badań, utwierdza się w przekonaniu, że bicze viagra cena wodne są dobrym sposobem na leczenie nie tylko problemów z erekcją, lecz też na obniżony popęd płciowy. Ponadto bicze wodne wzmacniają wszystkie sprawności seksualne. Hydroterapię wodne należy stosować na podbrzusze. Natrysk musi być naprzemienny, raz ciepły, potem zimny. Stonowany natrysk warto zastosować na jądra. Te sposoby zabiegu polecane są tym panom, którzy przegrzewają swoje miejsca intymne, bo właśnie przegrzanie jest najczęstszą przyczyną zaburzeń wzwodu, impotencji oraz zaburzenia gospodarki hormonalnej.
Hydroterapia może być zalecana paniom z niskim popędem płciowym.

tekst dostepny na stronie tania kamagra