Menu

Bicze wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

Styczeń 7, 2015 - problemy z potencją
Bicze wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi bazujące na dotykaniu konkretnych miejsc na stopach. U panów należy pobudzać receptory zlokalizowane na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i stanowczo naciskać na pięty. Naciskanie warto rozpocząć od lekkich muśnięć i po chwili zwiększać siłę ucisku. Każdą stopę należy uciskać przez nie więcej niż 5 minut.
Panie mocniej reagują na uciskanie punktów znajdujących się wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od kręgów. Masowanie tych punktów jest dobrym sposobem na rozpoczęcie łóżkowych zabaw. Kobiety mogą się zrewanżować dotykaniem punktu tuż nad owłosieniem łonowym swojego partnera. Rozbudzą przez to penisa. Dzięki tym masażom pożycie seksualne viagra bez receptyokaże się być bardziej udane.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które podobnie jak te umieszczone na piętach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Naciskanie tych receptorów wzmacnia pracę narządów płciowych. Taki masaż może dodatnio wpłynąć na kłopoty z erekcją.
Masaż uszu nie powinien trwać więcej niż pięć minut. Jeżeli kochankowie chcą spróbować uciskania określonych receptorów, to trzeba udać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą dokładnie, jakie miejsca należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie tania kamagra