Menu

Co sprawia, iż nie możemy uzyskać erekcji?

Kwiecień 3, 2016 - problemy z potencją 

 

Spośród najpowszechniejszych przyczyn pojawiania się kłopotów z erekcją można wymienić:

 

1) Nieodpowiednia dieta – jeśli obżeramy się głównie szybkim jedzeniem, wysokokalorycznym, w naszym typowym menu nie ma zaś zdrowych warzyw, owoców, ryb, to nie wolno się dziwić, że niestety potencja nie towarzyszy nam zbyt często.

 

2) Brak ruchu, siedzący tryb życia – o ile to w zupełności typowe, że w dzisiejszych czasach spędzamy dużo czasu siedząc, w końcu bez pracy trudno żyć na fajnym poziomie, to jednakowoż nie ma żadnej wymówki dla osób, które nie ruszają się po pracy.

 

3) Kłopoty zdrowotnekiedy człowiek choruje na choroby serca, nadciśnienie, cukrzycę, to z automatu także z jego libido nie wszystko jest OK.

 

4) Rutyna – o ile na początku związku jesteśmy pewnie zafascynowani swoją partnerką, jej ciałem, to potem może dojść rutyna. A jak wszyscy wiedzą, rutyna może zabić. W owym celu warto porozmawiać ze swoją kobietą, spytać czy byłaby w stanie nieco bardziej urozmaicić pożycie seksualne. Godne zainteresowaniaseksowne ubrania, może jakieś zabawki erotyczne, produkcje
erotyczne
czy przebieranki. Opcji, dzięki którym nasze pożycie seksualne będzie lepsze jest dużo.

 

5) Wielki stres, kłopoty zawodowestresujące sytuacje są stałym elementem życiowym, lecz przecież nie jest powiedziane, że musimy reagować na takowe dużym zdenerwowaniem. Naprawdę można w taki sposób kierować własnym żywotem, aby nigdy nie dochodziło do takiej sytuacji, w której to stres zrujnuje nam dzień, jak i noc.


tekst dostepny na
stronie-viagra tanio

tania kamagra