Menu

Łatwe? To do roboty, a raczej do łóżka!

Luty 25, 2015 - problemy z potencją
Łatwe? To do roboty, a raczej do łóżka!

Chętka na seks zależy głównie od naszego nastawienia – jeśli mamy motywację do przeprowadzenia zbliżenia, gwarantuje nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to ważne nie tylko dla kobiet!), cenieni przez partnerkę a sama działalność seksualna jest identyczna z naszymi preferencjami, najprawdopodobniej nic nie stanie na przeszkodzie żeby czerpać z niej jak największą satysfakcję. Jednak popęd seksualny, choć jest sprawą ducha, uzależniony jest także od dyspozycji ciała. levitra tanio
Wobec tego poza troską o odpowiednią oprawę zbliżenia, powinno się 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować zawczasu swój organizm, żeby sprostał zadaniom, które pragniemy przed nim postawić. Podstawa to sen, ruch, zdrowa odżywianie oraz wyrzeczenie się używek (picie zbyt dużej ilości kawy albo piwa działa niezmiernie ujemnie na możliwości wzwodu, nie istnieje też coś takiego jak zdrowa liczba wypalanych papierosów – każda ilość szkodzi twojej sprawności seksualnej!).

Oprócz wypisanych w artykule sposobów, każdy z nas jest w stanie podać parę własnych, które sprawiają, iż apetyt seksualny wzrasta. Czy jest to nasz ukochany typ wypoczynku, masaż, kąpiel; kosztowanie pysznego oraz wymyślnego posiłku: miło oraz spokojnie albo żywiołowo oraz ekscytująco spędzony dzień, czekanie na realizację fantazji erotycznej uzgodnionej uprzednio z partnerką… Nieważne jaki mamy sposób na odprężenie się i bycie tu i teraz z drugą osobą, istotne jest żeby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj kamagra tanio