Menu

Przyczyny zaburzonej erekcji

Styczeń 8, 2015 - problemy z potencją
Przyczyny zaburzonej erekcji

2020-4611-ico-wu.jpg

Problemy z erekcją są osobistym problemem. Siłą rzeczy potencja dla wielu jest synonimem ich męskości. To sprawia, że panowie nie tylko nie pragną (nie umieją) wspominać o tym kłopocie, ale jeszcze sami nie przyjmują go do wiadomości. Zaburzenia erekcji to ogromny test dla każdego faceta. Mimo to mężczyźni powinni pamiętać, że są to dolegliwości do wyleczenia. Wystarczy pokonać wstyd i pójść do seksuologa. Zwiększenie erekcji jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń erekcji
Kłopoty ze wzwodem, zaburzenia ejakulacji to bardzo powtarzające się dolegliwości. Dotyczą około 10 procent męskiej części społeczeństwa. Dolegliwość nasila się, ponieważ powiększają się czynniki powodujące zaburzenia wzwodu. Dostrzega się częstsze zachorowania na
cialis cena cukrzycę, dolegliwości układu sercowego oraz choroby depresyjne. Zaburzenia erekcji mogą dotykać kochanków w każdym wieku. Przeróżne są powody zaburzeń.

U młodych kochanków, czyli przed ukończeniem 30 lat problemy najczęściej będą wynikać z podłoża psychologicznego. U starszych panów problemy mogą wynikać z niektórych dolegliwości. Niepełna erekcja czy też jej brak mogą być wywołane schorzeniami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie tadalis