Menu

Sposoby na silniejszy wzwód

Marzec 14, 2015 - problemy z potencją
Sposoby na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować

Spaceruj oraz podskakuj w zastępstwie jazdy taksówką

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie trenować. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia i kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Badania dowodzą, że faceci, którzy pokonują pieszo codziennie trzy kilometry, mają o połowę mniej trudności z erekcją w porównaniu viagra cena do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Tamowanie się tętnic jest jedną z istotnych przyczyn braku wzwodu. Żyły działają na najlepszym poziomie tylko wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba od razu realizować wszystkich trudnych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Niezmiernie proste ćwiczenie, jak spacer w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, żeby zainicjować zauważalną różnicę szybko i w wygodny sposób. Potocznie mówiąc, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć wzwód. Bierze się to stąd, że zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem działania nietrwałego, jednakże niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już wytworzona w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust lub do penisa. Nigdy nie odczułeś małego drżenia tam na dole podczas ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Zacznij więc częściej ziewać oraz uwalniać więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię wezmą za lesera.

Śpij długo i dobrze

Po stosunku twój członek jest w większości wypadków wyczerpany. Musi wypocząć. Wobec tego bardzo ważne jest, żebyś zaznał tyle snu, ile tylko możesz. Podczas zdrowego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, że twój penis jest kamagra tanio zdrowy oraz gotowy znowu do użycia. Twój członek “ładuje się” podczas snu. A więc dla silnej oraz zdrowej erekcji, niczym nie zmącony oraz długi sen jest wielce ważny.