Menu

Wszystko o problemach z męskością

Marzec 13, 2015 - problemy z potencją
Wszystko o problemach z męskością

Young happy couple in bed

Czasami seks jest bolesny

Seks, który na ogół jest przyjemnością, czasami może być dla faceta bardzo bolesny. Jest tak wtedy, gdy chorujesz na jedną z pięciu chorób. Poznaj przyczyny, które mogą przeistoczyć twoją przyjemność w koszmar.

Tych 5 przyczyn to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, potencja rodzaj infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty oraz choroba Peyroniego. Wszystkie te schorzenia można leczyć środkami tradycyjnymi, przeważnie lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Znane są też domowe metody leczenia niektórych z nich.

Prawdopodobnie wszyscy mężczyźni lubią stosunki seksualne, lecz tych parę dolegliwości może doprowadzić do tego, iż twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Warto więc wiedzieć trochę więcej o tych chorobach oraz o sposobach leczenia ich, jeżeli już cię będą dotyczyły.

Infekcja dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną zaatakowane przez drobnoustroje, to zaczynasz chorować na zakażenie dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki oraz spowodować nieodwracalne ich uszkodzenie. Większość zakażeń dróg moczowych rozpoczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz potencja z pęcherza moczowego. Zarazki, które powodują infekcje, w większości wypadków gnieżdżą się się w jelicie grubym i są obecne w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie układu moczowego są większe, jeżeli spożywasz za mało płynów, albo jeśli chorujesz na cukrzycę. Przyrost gruczołu krokowego albo kamienie nerkowe również pogłębiają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.