Menu

Z czego wynikają problemy z erekcją?

Grudzień 23, 2014 - problemy z potencją
Z czego wynikają problemy z erekcją?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Według statystyk komplikacja ze wzwodem pojawia się raz na 5 stosunków, więc można założyć, że może się to przydarzyć co najmniej raz w karierze seksualnej każdego faceta. Dowiedziono, że podstawy niewystępowania wzwodu są bardzo różnorodne, inne w przypadku kochanków w wieku lat 20, a inne u 60-latka.
Wzwód następuje w chwili wzbudzenia ośrodka erekcji, który zlokalizowany jest w rdzeniu kręgowym. Członek wypełnia się krwią, pojawia się erekcja. Problem z erekcją występuje, kiedy wzwód nie pojawia się w ogóle lub nie utrzymuje się wystarczająco długo, by można było odbyć pełny stosunek. Mówi się o realnym problemie ze wzwodem, gdy komplikacja występuje co najmniej w 3/4 prób i trwa to przez długi okres. Chwilowa niedyspozycja nie musi oznaczać problemów z potencją. Poniżej przedstawiamy najczęstsze powody kłopotów ze wzwodem.
1.Stres i brak wypoczynku. W sytuacji, gdy spędzamy dużą część dnia w pracy i żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, pod koniec dnia możemy nie posiadać siły ani ochoty na zbliżenia. Należy wtedy zatroszczyć się o unikanie sytuacji nas stresujących, odprężenie tania kamagra i normalne podejście do obowiązków w pracy.
2.Brak drożności naczyń krwionośnych. Jeśli w krwioobiegu organizmu zaczynają powstawać blaszki miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez tętnice z ogromnym trudem. Może to blokować normalny napływ krwi do penisa i brak lub niepełny wzwód.
3.Papierosy. Z analiz przeprowadzonych przez ekspertów jasno wynika, że palenie pojedynczej paczki dziennie aż u 75% pacjentów prowadzi do impotencji. Prócz komplikacji z potencją papierosy wpływają na mniejszą produkcję plemników, a dodatkowo ich gorszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie viagra bez recepty