Menu

Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Listopad 7, 2018 - Uncategorized
Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja partnerka nie istniała w sum zaspokojona? Panie wymagają wiele czasu, by odczuć kompletną satysfakcja z stosunku i doświadczyć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co rozumiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja żona starała Ci się powiedzieć, iż owo nie problem, co sam wiesz, iż nie udało Ciż się jej w wszyscy zaspokoić. Jeżeli przynosi Ci się toż bardzo, ona umie w kraju stracić cierpliwość.

Długi seks robi się być środkiem do właściwego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie także Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym znajomym, jeżeli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele istnieje sposób, który dobrze rokuje. Niewykluczone, że ze prostą partnerką w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą pójść do sprawie.

Formuła Climax Control może wywołać, iż będziesz w bycie dłużej uprawiać sex niż przed przystąpieniem terapii. Ten możliwy czas ma szansę zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to wkrótce szybko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz miał okazja kontynuowania zabawy (jeżeli zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Możesz nim kierować. Obecnie nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł wykonywać sex tak długo jak marzy o tym Twoja żona.

Climax Control

Derminaks

Fem max