Menu

Moda powszechna

Maj 28, 2015 - Uncategorized

Bardzo wiele kobiet ma poważne kompleksy na tle swojej tuszy – nierzadko nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w prawdziwym świecie, lecz nie ma najmniejszego sensu jakoś się oszukiwać – całkiem często jest tak, że w istocie panie mają o kilka kilogramów za wiele. Na szczęście istnieją bardzo fajne rozwiązania, które mogą spowodować, iż można prezentować się o wiele szczuplej. Ba, w bardzo wielu przypadkach szczupłe kobiety przez kiepsko dopasowane ubrania mogą wyglądać na dużo cięższe niźli w rzeczywistości. Ubiór jest bardzo ważny!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Torebki-141.html
Bez cienia wątpliwości ubrania muszą być jednego koloru – naturalnie nikt nie zakłada, że odpadają różne odcienie tego samego koloru, nie można przesadzać, w tym aspekcie panuje akurat wolność. Do tego niech kolor naszego wdzianka podkreśli to jaką mamy karnację, wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie oraz bluzka o kolorze beżowym? To słabe połączenie, które nie dość, iż prezentuje się mało atrakcyjnie nawet na bardzo szczupłej kobiecie, to oprócz tego pogrubia.

W przypadku szerokich ramion należałoby unikać poduszek, wszelkiego rodzaju żabotów i falban. Jeżeli zaś są wąskie biodra i bardziej rozbudowana klatka piersiowa, trzeba założyć szeroką spódnicę, oprócz tego top wraz z dekoltem – w tzw. literę V. W bardzo wielu przypadkach panie pragną ukryć brzuch, i to nie tylko jeżeli są ciężarne. W owym celu warto założyć spódniczkę bez kieszeni, a także większych rozmiarów bluzkę. Choć ostatnio panuje swoista moda na duże pośladki, to jednakowoż jeżeli któraś z pań pragnie takowe ukryć, musi zakładać spodnie poniżej naturalnej talii, oczywiście mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. No i oprócz tego szpilki – nie są komfortowe, lecz przynajmniej powodują, że możemy wyglądać na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
kilka kilogramów mniej.