Menu

Stylizacja świąteczna: w barwach choinki.

Lipiec 26, 2014 - Uncategorized

Ciemna zieleń, głęboka czerwień i połyskujące srebro i złoto to odcienie najczęściej kojarzone ze świętami. Stylizacja świąteczna także jest utrzymana w tonacjach z gwiazdkowej palety.
Dekoracja świąteczna bazuje na czerwonej sukience wykończonej czarną koronką. Pas i biodra podkreśla efektowna baskinka, a dekolt wycięty w wzór serca przykuwa uwagę na piersi. Sukienka jest seksowna, choć nie odkrywa zbyt wiele, a dzięki bezpiecznej długości za kolana podkreśla najbardziej atrakcyjne partie nóg
Pozostając w atmosferze choinkowych detali, jako uzupełnienie polecamy nasycone zielone buty na obcasie wyszywane cekinami w jednakowym odcieniu i wykończone spektakularną wstążeczką – dzięki nim na sto procent zrobisz furorę na rodzinnym spotkaniu.
Do odcieni choinki i śnieżynek nawiązuje także biżuteria.
etno-297x417
Polecamy zestaw łączący śnieżne i zielone cyrkonie, składający się z okrągłych kolczyków oraz pierścionka w posrebrzanej oprawie. Cyrkonie będą zamiennikiem dla szmaragdów, to znaczy standardowych, zielonych kamieni. Stylizacja świąteczna ma również niewielką kopertówkę – w tym przypadku zalecamy czarne, skórkowe pudełeczko pokryte srebrnym, przeplatanym wzorem. Dekorację w barwach choinki obowiązkowo musi uzupełnić karminowa pomadka dodatkowo zdecydowany manikiur w tym samym kolorze lub barwie połyskującej zieleni.
tekst dostepny na stronie sukienki